“Hayat paylaşınca, alışveriş Esenlik’te güzel”Çeşitli ürün kategorisi,uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatları ile “Esenlik Sanal Market”siz değerli hemşehrilerimizin hizmetindedir. www.esenlik.com.tr

Et Entegre ve Soğuk Hava Deposu

ET ENTEGRE

'ÜRÜNLERİMİZİ EN TAZE HALİYLE HALKIMIZIN TÜKETİMİNE SUNUYORUZ'

Kiltepe Mahallesi Babuktu Mevkii’nde bulunan Et Entegre ve Et Üretim Tesisleri 1,000m2 kapalı alana sahip olup; Et işleme ve hazırlama ünitesi, ürün paketleme ünitesi, et, sucuk, kavurma, tereyağı imalat ünitesi ve soğuk hava deposu olmak üzere toplam yedi üniteden oluşmaktadır. Esenlik Süpermarket Şubelerimizde satılan et ve et ürünlerinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda işlendiği, modern üretim ünitelerinin bulunduğu ve Malatya halkına hizmet sağlayan tesisimizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde eşi ve benzeri bulunmamaktadır. Et ve et ürünlerinde günlük taze ürünler hazırlayan Esenlik, aynı zamanda bu hizmeti ile bölge insanına çok fazla katma değer sağlamaktadır. Sağlıklı koşullarda işlenmiş ve üretilmiş ürünleri taze haliyle vatandaşların tüketimine sunan Esenlik, kendi bölge çiftçisini kalkındırmaktadır. Son yıllarda Esenlik Şirketleri’nde yaşanan değişim ve gelişim ivmesine eşdeğer olarak, hızlı bir şekilde bu gelişme ortamına katkı sağlayan et entegre ve soğuk hava deposu geçtiğimiz son beş yıl içinde yaptığı yatırımlarla halkımızın güvenle tüketebileceği sucuk, köfte, kavurma ve tereyağı üreten bir fabrikaya dönüşmüştür.

'ET VE ET ÜRÜNLERİNİ HİJYENİK VE SAĞLIKLI KOŞULLARDA HAZIRLAYARAK MÜŞTERİLERİMİZİN TÜKETİMİNE SUNUYORUZ'
Et işleme ve et ürünleri üretiminde alanında uzman bir ekiple çalışmalarını sürdüren tesisimizde veteriner hekimler ve gıda mühendislerimiz görev yapmaktadır. Esenlik Süpermarket Şubeleri’nde satılan et ve et ürünlerinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda işlendiği Et Entegre ve Üretim Tesisleri hemşehrilerimize güvenle hizmet vermeye devam etmektedir. İşlenerek tüketime hazır hale getirilmiş et çeşitleri depolama ünitesinde muhafazaya alınıp marketlerin vermiş oldukları siparişler doğrultusunda vakumlu ambalajları ile termoking donanımlı araçlarla marketlere sevkiyatı yapılmaktadır.

'KALİTE VE GÜVEN GELENEKSEL BİR LEZZET İLE BULUŞUYOR'
Teknolojik altyapının en üst seviyede olduğu modern tesislerimizde, son derece hijyenik koşullarda ürettiğimiz Esenlik sucukları, et ve baharatların muhteşem buluşmasının en güzel örneği olup, tüketilen et ve et ürünlerini el değmeden hazırladıktan sonra taze ve sağlıklı bir şekilde vatandaşlarımıza sunuyoruz.

'TEREYAĞI'NIN EN DOĞAL HALİ'
Tereyağı'nın aranan doğal tadı ve eritildiğinde ortaya çıkan o muhteşem kokusu, esenlik tereyağları ile sizlerle buluşuyor. Üretim tesislerimizde yemekleriniz için tuzlu ve kahvaltılarınız için tuzsuz tereyağı hiçbir katkı maddesi içermeksizin en doğal şekilde özenle hazırlanmaktadır.

SOĞUK HAVA DEPOSU
Mayıs- Kasım ayları arasında ürün alımı yapılmakta olup; peynir, tereyağı, çökelek, bal, ceviz içi, kuru kayısı vb. vatandaşların ürün alımları gerçekleştirilmektedir. Vatandaşlarımız Kilosu 2,5 TL'den ürünlerini rahatlıkla soğuk hava deposuna bırakmaktadırlar. Kredi kartı ve nakit olarak gerçekleştirilen ürün alımlarında bozulma olmasına karşılık vatandaşa anında haber verilmektedir.

ADRES: Kiltepe Mahallesi Çayır Sokak No:2 Yeşilyurt

TELEFON:0422 336 04 69
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı