Esenlik 34. Yıl İndirim Çadırı 24 Mayıs Saat 14:00 de Malatya Büyükşehir Belediye Binası Arkasında Hizmetinizde 

Et Entegre ve Soğuk Hava Deposu

'ÜRÜNLERİMİZİ EN TAZE HALİYLE HALKIMIZIN TÜKETİMİNE SUNUYORUZ'

ET ENTEGRE
Kiltepe Mahallesi Babuktu Mevkii’nde bulunan Et Entegre ve Et Üretim Tesisleri 1,000m2 kapalı alana sahip olup; Et işleme ve hazırlama ünitesi, ürün paketleme ünitesi, et, sucuk, kavurma, tereyağı imalat ünitesi ve soğuk hava deposu olmak üzere toplam yedi üniteden oluşmaktadır. Esenlik Süpermarket Şubelerimizde satılan et ve et ürünlerinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda işlendiği, modern üretim ünitelerinin bulunduğu ve Malatya halkına hizmet sağlayan tesisimizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde eşi ve benzeri bulunmamaktadır. Et ve et ürünlerinde günlük taze ürünler hazırlayan Esenlik, aynı zamanda bu hizmeti ile bölge insanına çok fazla katma değer sağlamaktadır. Sağlıklı koşullarda işlenmiş ve üretilmiş ürünleri taze haliyle vatandaşların tüketimine sunan Esenlik, kendi bölge çiftçisini kalkındırmaktadır. Son yıllarda Esenlik Şirketleri’nde yaşanan değişim ve gelişim ivmesine eşdeğer olarak, hızlı bir şekilde bu gelişme ortamına katkı sağlayan et entegre ve soğuk hava deposu geçtiğimiz son beş yıl içinde yaptığı yatırımlarla halkımızın güvenle tüketebileceği sucuk, köfte, kavurma ve tereyağı üreten bir fabrikaya dönüşmüştür.

'ET VE ET ÜRÜNLERİNİ HİJYENİK VE SAĞLIKLI KOŞULLARDA HAZIRLAYARAK MÜŞTERİLERİMİZİN TÜKETİMİNE SUNUYORUZ'
Et işleme ve et ürünleri üretiminde alanında uzman bir ekiple çalışmalarını sürdüren tesisimizde veteriner hekimler ve gıda mühendislerimiz görev yapmaktadır. Esenlik Süpermarket Şubeleri’nde satılan et ve et ürünlerinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda işlendiği Et Entegre ve Üretim Tesisleri hemşehrilerimize güvenle hizmet vermeye devam etmektedir. İşlenerek tüketime hazır hale getirilmiş et çeşitleri depolama ünitesinde muhafazaya alınıp marketlerin vermiş oldukları siparişler doğrultusunda vakumlu ambalajları ile termoking donanımlı araçlarla marketlere sevkiyatı yapılmaktadır.

'KALİTE VE GÜVEN GELENEKSEL BİR LEZZET İLE BULUŞUYOR'
Teknolojik altyapının en üst seviyede olduğu modern tesislerimizde, son derece hijyenik koşullarda ürettiğimiz Esenlik sucukları, et ve baharatların muhteşem buluşmasının en güzel örneği olup, tüketilen et ve et ürünlerini el değmeden hazırladıktan sonra taze ve sağlıklı bir şekilde vatandaşlarımıza sunuyoruz.

'TEREYAĞI'NIN EN DOĞAL HALİ'
Tereyağı'nın aranan doğal tadı ve eritildiğinde ortaya çıkan o muhteşem kokusu, esenlik tereyağları ile sizlerle buluşuyor. Üretim tesislerimizde yemekleriniz için tuzlu ve kahvaltılarınız için tuzsuz tereyağı hiçbir katkı maddesi içermeksizin en doğal şekilde özenle hazırlanmaktadır.

SOĞUK HAVA DEPOSU
Mayıs- Kasım ayları arasında ürün alımı yapılmakta olup; peynir, tereyağı, çökelek, bal, ceviz içi, kuru kayısı vb. vatandaşların ürün alımları gerçekleştirilmektedir. Vatandaşlarımız Kilosu 6 TL'den ürünlerini rahatlıkla soğuk hava deposuna bırakmaktadırlar. Kredi kartı ve nakit olarak gerçekleştirilen ürün alımlarında bozulma olmasına karşılık vatandaşa anında haber verilmektedir.

ESENLİK olarak hizmet vermeye başladığımız günden itibaren üretimini yaptığımız ürünlerde kaliteden ödün vermeden , standartlara uygun, en doğal  lezzeti siz değerli müşterilerimize sunma yolunda fiyatta da uygunluk prensibiyle büyüyerek bugünlere geldik.

Et Entegre ve Üretim Tesisimizde uzman kasaplarımız Veteriner Hekim eşliğinde islami usullere göre kesilip ,soğutulan karkasları hijyenik ortamda parçalayarak ,etleri çeşitlerine göre  vakumlayıp siz değerli müşterilerimize sunmak üzere Esenlik marketlere soğutuculu araçlarla sevketmektedir.

Modern tesisimizde son derece hijyenik koşullarda etin baharat ile harmanlanmasının ardından kılıflara dolması ve ısıl işleme tabi tutulup ,son kalite kontrolü yapılarak  vakumlanmasıyla üretimini tamamladığımız Esenlik sucuk çeşitleri siz müşterilerimizin vazgeçilmezi olmuştur.

Tesisimizde üretilen ve herkesin beğenisini kazanan Esenlik kavurma ; kavurmalık etlerin eritilmiş gövde kavram yağı içerisinde  buharlı kazanda pişirilerek dilimlenebilir özellikteki kılıflara ve tenekelere doldurularak muhafaza edilmekte ve gramajlanıp vakumlanarak marketlere sevkedilmektedir.
 Sofralarınızdaki MUHTEŞEM LEZZET ESENLİK KAVURMA…
Pastörize Süt kremasının, tereyağı yoğurma makinalarında işlenip, ayranının uzaklaştırılarak, çeşidine göre tuz ilave edilen ve içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ESENLİK TEREYAĞLARI  , doğal tadı ve muhteşem aroması ile yemeklerinizin vazgeçilmezidir. 

Et Entegre ve Üretim Tesisinde üretilen ürünlerin tamamı yasal şartlara uygun olarak GIDA MÜHENDİSİ kontrolünde üretilmekte ve ürünler; laboratuvarımızda  gıda mühendisi tarafından analizleri yapılarak ,kalite kontrolleri  sağlandıktan sonra market raflarındaki yerini almaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimizin Malatya halkına yıllardır  hizmet verdiği soğuk hava depolarımızda,  bizlere emanet ettiğiniz ürünler büyük bir özenle ve ürün çeşidine göre uygun şartlarda muhafaza edilmektedir.

Yüzde yüz yerli sermaye ile yükselen modern perakendecilik anlayışımızla ,yenilikçi ve öncü hizmet kalitemizi sizlere sunmaya devam edeceğiz.

ADRES: Kiltepe Mahallesi Çayır Sokak No:2 Yeşilyurt

TELEFON:0422 336 04 69
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Hattı

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Hattı

Whatsapp Destek Hattı