Esenlik 34. Yıl İndirim Çadırı 24 Mayıs Saat 14:00 de Malatya Büyükşehir Belediye Binası Arkasında Hizmetinizde 

Maşti

MALATYA ŞEHİT HAMİT FENDOĞLU ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ

Türkiye’nin her bölgesine günlük seferlerin olduğu MAŞTİ’de seyahatlerinizin huzuru ve konforu için görev başındayız. Başlıca faaliyet alanımız; Malatya'ya gelen vatandaşlarımızın daha güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk yapmalarını sağlamak..

1 Ocak 1999 tarihinde hizmete giren Malatya Şehirler arası Otobüs Terminali Cevatpaşa Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Her türlü teknik donanıma sahip Otobüs Terminali 80.000 m² bir alan üzerinde, zemin + 2 kat olarak dizayn edilmiştir.

6.850 m² kullanım alanına sahip zemin katta, kapalı alanda; 1’i büyük 3 adet bekleme salonu, 56 yazıhane, 25 işyeri, 1 bebek emzirme odası, güvenlik odası, 1 restaurant, 1 kafeterya, Bay-Bayan Wc'ler;  açık alanda ise 30 araç kapasiteli otobüs peronu, 10.000 m²’lik otobüs parkı, 5.000 m²’lik otopark, firmalara ait ikram depoları (16 adet) bulunmaktadır. Diğer katlarda ise;  işyeri ile şirket büroları, toplantı salonu, Bay-Bayan abdest alma yeri, 112 acil servis, mescit,  teknik servis, merkez odası, santral odası, idari büro ve lavabolar yer almakta olup, Terminal içerisinde ücretsiz Wifi hizmeti sunulmaktadır.

Maşti içerisinde gerekli önlemleri almak yetkili müdürlüğümüzün yükümlülüğü altındadır. Yasalar tarafından çizilmiş yetkiler çerçevesinde verilen hizmetler ilgili müdürlüğümüz tarafından yürütülmektedir.Terminal içerisinde faaliyet gösteren büfe, restaurant, kafeterya, pastane ve seyahat firmaları ile yapılan sözleşmelerin verdiği yetkilere dayanarak, firmaların faaliyetlerini denetleme ve olumsuz davranışların engellenmesi ile ilgili çalışmalar müdürlüğümüz tarafından yürütülmektedir. Tüm bu çalışmalarımız Malatya BüyükŞehir Belediyesi ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ile koordineli olarak yürütülmektedir.Malatya Şehirler arası Otobüs Terminali Ulaştırma Bakanlığı'dan alınan T1 işletme yetki belgesine sahiptir.

GÜVENLİK

Maşti'de güvenlik,  Polis Karakolu ve Güvenlik Amirliğine bağlı güvenlik görevlileri vasıtasıyla sağlanmaktadır. Ayrıca Belediye Zabıta Karakolu ve Kent Trafik Karakolu bulunmaktadır. İşletmenin her tarafını görüntülemek üzere hâkim bölgelere yerleştirilmiş 50 kamera ile görüntüleme merkezinde, günün her saati gözlem yapılarak görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

TEMİZLİK

Maşti'de temizlik, yetkili müdürlüğümüze bağlı temizlik personeli vasıtasıyla yapılmaktadır. Temizlik personeli, en son teknoloji ile donatılarak, hizmet alan vatandaşların sağlıkları için 24 saat aralıksız ve titizlikle çalışmaktadır.

TAŞIMA ARAÇLARI 
40 Adet valiz ve yük taşıma araçları ile ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.

ADRES : Cevat Paşa Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 46 Yeşilyurt / Malatya
TELEFON : 0(422) 238 47 68-78

  Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
  Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

  kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

  Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

  Kabul Et

  Esenlik WhatsApp Hattı

  Whatsapp Destek Hattı

  Esenlik WhatsApp Hattı

  Whatsapp Destek Hattı