Esenlik Malatya City ve 100.yıl Cumhuriyet şubelerimiz hizmetinizde

ESENLİK ŞİRKETİ 40. MARKETİNİ 100. YIL KENT PARKINDA HİZMETE AÇTI

ESENLİKŞİRKETİ 40. MARKETİNİ 100. YIL KENT PARKINDA HİZMETE AÇTI

BAKANTUNÇ: “ESENLİK MARKETİNİN MALATYA’YA ESENLİK GETİRMESİNİ DİLİYORUM”

 

Malatya BüyükşehirBelediyesi tarafından Malatya’ya kazandırılan 300 dönümlük 100. Yıl Kent Parkıalanı içerisinde Malatyalılara hizmet verecek olan Esenlik Marketlerinin 40.Şubesinin açılışı düzenlenen programla gerçekleştirildi.

Açılış programına MalatyaAdliye Sarayı temel atma törenine katılmak üzere ilimize gelen Adalet BakanıYılmaz Tunç, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve MalatyaProtokolü katıldı.  

Esenlik Şirketi GenelMüdürü Ata Ünlü Market açılışı sırasında yaptığı açılış konuşmasında, “SayınBaşkanımız Malatya’da nasıl hizmet destanı yazdıysa bizlerde Esenlik Şirketindehizmet destanı yazmaya gayret gösterdik. Malatyalılara layık olmaya çalıştık”dedi.

BaşkanGürkan: Esenlik Marketleri deprem sürecinde vatandaşlarımızın yaşayacağısıkıntıların önüne geçti.

Esenlik Marketlerin 40.Şubesinin açıldığını belirten BüyükşehirBelediye Başkanı Selahattin Gürkan ise yaptığı konuşmada, “EsenlikŞirketimiz fiyatlar noktasında piyasayı regüle etmektedir. BüyükşehirBelediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan diğer şirketlerimizde şehrinpiyasasını kontrol etme noktasında önemli görevler üstlendiler. Özellikle betonpiyasasının hat safhaya vardığı bir dönemde Esenlik Şirketimizin ve MESTONŞirketimizin beton santralleri kurması piyasayı regüle etti. 100. Yıl KentParkı Malatya’nın en büyük parklarından biri. Her türlü spor aktivitelerininyapılacağı bir parktır. Parkımız içerisinde sadece kamu adına EsenlikŞirketimizin Marketini açıyoruz. Başka herhangi bir ticari alan olmayacak.Sosyal tesisleri de Büyükşehir Belediyemiz Şirketlerinden BELSOS şirketimizvatandaşlarımıza hizmet verecek.

Sayın Bakanımızınprogramında olmamasına rağmen bizleri kırmayarak programımıza katıldıkları içinbütün Malatyalılar adına teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. EsenlikMarketimiz aynı zamanda gazi bir markettir. Deprem sürecinde vatandaşlarımızınyaşayacağı sıkıntıların önüne geçti. Bazı marketlerimiz tamamen yıkıldı.Marketimizin bölge halkına, Malatya’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenniediyorum” şeklinde konuştu.

BakanTunç: Malatya’mızda Büyükşehir Belediyemizin ve Hükümetimizin çok önemliçalışmaları ve hizmetleri var

Battalgazi’nin diyarı,Kayısının başkentinde olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Malatya’mız bundan bir yıl önce büyükbir acı yaşadı 11 vilayetimizle birlikte. Kahramanmaraş merkezli depremlerdenzarar gören illerimizden bir tanesidir. Depremin yıl dönümünü yaşadık ve aradangeçen bir yılda depremin yaralarını sarmak için şehirlerimizi yeniden inşaetmek için çalışmalarımızı Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde devletimizin tümkurum ve kuruluşlarıyla, yerel yönetimleriyle el birliği ile şehirlerimizi yenideninşa ve ihya etmeye çalışıyoruz. Bugün Malatya’mızda Malatya Adalet Sarayınıntemel atma töreni için Malatya’da sizlerle beraberiz. Sayın Başkanımız temelatma töreninden önce Esenlik Şirketi bünyesinde 40. Marketin açılışına bizleridavet etti. İnşallah 41’de olur ve 41 kere maşallah deriz. Malatya’da fiyatlarıdengeleyen Malatya için büyük ve güzel bir hizmet. Malatya’mızda BüyükşehirBelediyemizin ve Hükümetimizin çok önemli çalışmaları ve hizmetleri var. Bu güzel eserlerden dolayı,Malatya’ya değer katan bu yatırımlar nedeniyle Sayın Başkanımıza çok çokteşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrada bu çalışmalar hükümetimiz yerelyönetimle uyumu sayesinde çok daha ileriye taşınacaktır. Depremin yaralarını dainşallah süratle sarmanın gayretinde olacağız. Depremde kaybettiğimizvatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun. Rabbim birdaha böyle acılar ülkemize milletimize yaşatmasın. Esenlik marketinin bölgeyeMalatya’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Yapılan konuşmalarınardından Esenlik Marketlerinin 40. Şubesi 100. Yıl Kent Parkı içerisindeaçılarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.   

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı